Chat with us, powered by LiveChat
Przygotowania do męskiej depilacji intymnej w salonie kosmetycznym

Zalety męskiej depilacji intymnej – jak wygląda laserowa depilacja bikini dla mężczyzn?

Interesuje Cię temat męskiej depilacji intymnej? Poznaj najnowocześniejszą i najskuteczniejszą metodę depilacji męskich stref intymnych, czyli laser. Sprawdź, dlaczego panowie coraz częściej decydują się na taki zabieg i jakie są jego zalety. Wyjaśniamy też, co to jest boyzilian i na czym polega depilacja intymna męska przy użyciu lasera. Znajdziesz tu także informacje na temat tego, czy zabieg jest bolesny i jak się do niego przygotować.

Zobacz także artykuł: Depilacja męska – które strefy ciała depilują panowie? 3 najlepsze metody depilacji dla mężczyzn.

Depilacja intymna męska: popularny trend w salonach kosmetyki laserowej. Dlaczego mężczyźni decydują się na taki rodzaj depilacji?

Depilacja intymna męska staje się coraz popularniejsza, a sam temat rzadko już wywołuje kontrowersje. Co więcej, wielu mężczyzn rezygnuje z samodzielnego usuwania zbędnego owłosienia z miejsc intymnych, które nie daje trwałych efektów i może kończyć się podrażnieniami, wybierając profesjonalne zabiegi w salonach kosmetyki laserowej. Laserowe usuwanie zbędnego owłosienia ze stref intymnych to obecnie najbardziej efektywna metoda męskiej depilacji, pozwalająca cieszyć się trwałymi rezultatami już po kilku zabiegach. Wystarczy kilka wizyt w salonie, by pozbyć się nieestetycznych włosków, które powodują dyskomfort w sytuacjach intymnych, a także skrępowanie w takich miejscach jak plaża czy miejski basen. Warto dodać, że laserowa depilacja intymna dla mężczyzn skutkuje tym, że łatwiej jest zadbać o higienę, co jest bardzo ważne zwłaszcza w przypadku sportowców oraz panów, którzy mają problem ze szczególnie bujnym owłosieniem na ciele. Takim mężczyznom polecana jest także depilacja laserowa pleców.

Higiena i estetyka dzięki intymnej depilacji męskiej w Warszawie – jakie są zalety laserowego usuwania owłosienia?

Po depilacji laserowej miejsc intymnych skóra jest gładka i nie ma na niej krostek świadczących o stanie zapalnym mieszków włosowych, który na ogół jest wynikiem infekcji bakteryjnej. Po takiej depilacji nie dochodzi także do wrastania włosków. Jak wiadomo, owłosienie zwiększa potliwość, trzeba więc docenić to, że po usunięciu włosów z okolic intymnych można przez dłuższy czas czuć się świeżo. W ciągu jednego tygodnia po pierwszej wizycie w salonie ilość owłosienia w strefach intymnych będzie nawet o 30% mniejsza już w ciągu jednego tygodnia. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, warto postawić na usługę wykonywaną najlepszym sprzętem i doświadczenie odpowiednio wykwalifikowanego personelu. Depilacja intymna męska w Warszawie to najlepsza opcja, jeśli chcesz pozbyć się zbędnego owłosienia szybko i naprawdę skutecznie! Jeżeli zależy Ci na wysokiej estetyce ciała, zdecyduj się także na depilację klatki piersiowej.

Depilacja intymna męska

Boyzilian, czyli golenie miejsc intymnych u mężczyzn – jak zrobić to profesjonalnie i bez podrażnień?

Spotkałeś się już z określeniem „boyzilian”? Powstało ono z połączenia słów boy i brazilian. Brazilian to inaczej depilacja brazylijska, czyli rodzaj depilacji intymnej, polegający na całkowitym usunięciu włosków z miejsc intymnych. O depilacji brazylijskiej mówi się najczęściej wtedy, gdy chodzi o kobiety, natomiast w przypadku całkowitej depilacji męskiej, używa się określenia boyzilian. Podczas depilacji boyzilian laser działa na wszystkie niechciane włoski z okolic intymnych, tj. okolice wzgórka łonowego, pośladków, moszny i odbytu. Depilacja brazylijska męska wykonana w sposób profesjonalny jest niemal bezbolesna i wiąże się jedynie z lekkim dyskomfortem. Pamiętaj o tym, że zanim kosmetolog zacznie zabieg, konieczne będzie ustalenie, czy istnieją jakieś przeciwwskazania do jego wykonania. Wykluczenie wszystkich przeciwwskazań pozwoli uniknąć podrażnień i innych niepożądanych skutków zabiegu. Ważne jest też, aby podczas próby laserowej sprawdzić, jak zareaguje skóra.

Golenie miejsc intymnych nie tylko dla sportowców: jak przebiega zabieg depilacji męskich stref intymnych?

Gdy wiadomo już, że nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu, a skóra dobrze reaguje na laser, kosmetolog może już przejść do wykonania zabiegu. Warto dodać, że w profesjonalnych salonach personel dba o to, by klienci nie czuli się skrępowani podczas depilacji intymnej, a sam zabieg wiązał się z minimalnym dyskomfortem. W takcie depilacji laserowej kosmetolog na przemian chłodzi skórę i kieruje wiązkę światła lasera w określone miejsce, a sam zabieg jest krótki. Profesjonalista operuje laserem w taki sposób, by światło działało jedynie na melaninę zawartą w mieszkach włosowych, nie drażniąc okolicznych tkanek. Depilacja laserowa bikini męskie trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, w zależności od rodzaju i gęstości owłosienia. Trzeba zaznaczyć, że klasyczna depilacja laserowa bikini męskie obejmuje jedynie owłosienie z pachwin, czyli włosków spoza linii bielizny i trwa krócej niż depilacja brazylijska męska.

Golenie miejsc intymnych mężczyzn

Depilacja laserowa bikini męskie – czy zabieg jest bolesny i jak się do niego przygotować?

Depilacja męska miejsc intymnych w salonie, który cieszy się dobrą opinią jest niemal bezbolesna. Podczas zabiegu kosmetolog ochładza miejsce poddawane zabiegowi, korzystając z woreczka z lodem. W ten sposób ewentualne odczucie dyskomfortu jest łagodzone. Aby odpowiednio przygotować się do depilacji bikini, na kilka tygodni przed zabiegiem zrezygnuj z korzystania z solarium, w tym czasie nie można też opalać się nago. Na miesiąc przed depilacją laserową nie należy także przyjmować niektórych ziół i leków światłouczulających. Dzień przed wizytą w salonie ogol maszynką jednorazową miejsca intymne. Pamiętaj o tym, że krem do depilacji męskiej nie jest zalecany w tej sytuacji, bo może dojść do podrażnień. Przed wyjściem z domu umyj skórę delikatnym żelem i nie nakładaj na nią żadnych kremów i innych preparatów. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń kosmetologa, co pozwoli uniknąć ewentualnych podrażnień.

Depilacja bikini dla mężczyzn: męska maszynka do golenia czy depilacja laserowa w salonie kosmetycznym?

Trudno zaprzeczyć, ze maszynka do golenia męska przegrywa w konkurencji z laserem, który daje trwałe efekty przy minimalnym ryzyku podrażnień. Bywa jednak, że z jakichś przyczyn nie można wykonać depilacji laserowej lub należy ją przesunąć na inny termin. W takiej sytuacji trzeba skorzystać z alternatywnych rozwiązań. Zastanawiasz się, jak golić bikini męskie, by zminimalizować ryzyko podrażnień? W takcie golenia miejsc intymnych maszynką należy używać pianki lub żelu do golenia, które są przeznaczone specjalnie do tego celu. Takie kosmetyki zapewniają odpowiednie nawilżenie skóry, łagodzą podrażnienia i ograniczają ryzyko infekcji. Warto wiedzieć, jak golić miejsca intymne męskie także po to, by przed depilacją laserową dobrze przygotować się do zabiegu.

Jeśli chcesz zrobić komuś miłą niespodziankę i zafundować mu depilację laserową lub inne zabiegi upiększające na ciało lub twarz, to karta podarunkowa LaserCare może okazać się doskonałym pomysłem. Korzystanie z zabiegów laserowych znacznie ułatwia dbanie o swój wygląd!