Chat with us, powered by LiveChat

Salon Laser Care w Warszawie działa już 8 lat! Przez ten czas zdobywaliśmy zaufanie naszych klientów, poznawaliśmy najnowsze technologie oraz wspólnie budowaliśmy miejsce przyjazne dla Wszystkich, którzy chcą zatroszczyć się o swój wygląd i dobre samopoczucie. W Laser Care możesz poczuć się w pełni zaopiekowana/ny a także możesz liczyć na najlepsze efekty oferowanych przez nas zabiegów. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie, który każdego dnia wykorzystujemy w swojej pracy do dbania o Twoją twarz i ciało. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza, to specjalistki w swojej dziedzinie, dla których praca jest wielką pasją. Z pewnością poczujesz to podczas swojej pierwszej wizyty! Serdecznie zapraszamy Cię do naszego salonu w Warszawie.

Wykwalifikowana kadra

Krótkie terminy oczekiwania

Trwały efekt

Wysokiej jakości sprzęt

POZNAJ NASZĄ WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ

Aleksandra Ignaciuk

Swoją przygodę z kosmetologią rozpoczęłam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, następnie kontynuowałam naukę na Uczelni Medycznej w Warszawie uzyskując tytuł magistra kosmetologii. Specjalizuję się w zabiegach depilacji laserowej. Swoją wiedzę pogłębiam poprzez liczne szkolenia, webinary oraz lekturę artykułów naukowych. W pracy zawodowej najbardziej zależy mi na uzyskanych efektach oraz zadowoleniu klienta. W wolnym czasie lubię aktywnie wypoczywać oraz podróżować.

Natalia Sender

Ukończyłam studia kosmetologiczne w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Jestem kosmetologiem, nie tylko z wykształcenia, ale również z zamiłowania. Indywidualnie podchodzę do każdego klienta i dokładam wszelkich starań, aby nasza współpraca była jak najbardziej owocna. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, aktywnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. W wolnych chwilach relaksuję się czytając książkę na łonie natury.

OPINIE O NASZYM SALONIE

Świetne miejsce, cudowna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu.Na pewno jeszcze będę korzystała z Państwa usług i polecała dalej.

Oliwia

Serdecznie polecam, świetny kontakt z klientem, bardzo sympatyczny oraz profesjonalny personel. ???? Na pewno wrócę!

Dorota

W Laser Care miałam zabiegi zamykania naczynek. Po pierwszym zabiegu zniknęło mi 80%!! rumienia z twarzy, a po 5 zabiegach efekty są imponujące.

Monika

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam pod każdym względem! Korzystam z usług salonu już od dłuższego czasu. Efekty widać z zabiegu na zabieg!

Aleksandra