Chat with us, powered by LiveChat

Salon Laser Care w Warszawie działa już 8 lat! Przez ten czas zdobywaliśmy zaufanie naszych klientów, poznawaliśmy najnowsze technologie oraz wspólnie budowaliśmy miejsce przyjazne dla Wszystkich, którzy chcą zatroszczyć się o swój wygląd i dobre samopoczucie. W Laser Care możesz poczuć się w pełni zaopiekowana/ny a także możesz liczyć na najlepsze efekty oferowanych przez nas zabiegów. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie, który każdego dnia wykorzystujemy w swojej pracy do dbania o Twoją twarz i ciało. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza, to specjalistki w swojej dziedzinie, dla których praca jest wielką pasją. Z pewnością poczujesz to podczas swojej pierwszej wizyty! Serdecznie zapraszamy Cię do naszego salonu w Warszawie.

Wykwalifikowana kadra

Krótkie terminy oczekiwania

Trwały efekt

Wysokiej jakości sprzęt

POZNAJ NASZĄ WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ

kosmetolog diana andreiko

Diana Andreiko

Jestem dyplomowanym kosmetologiem z Lublina. Kosmetologia jest w moim życiu już od czterech lat, jest moim ukochanym zawodem, pasją, drogą którą nadal chcę podążać oraz się rozwijać. Szczególną uwagę nadaję kosmetyce białej. Z troską i sumieniem odnoszę się do każdej z moich klientek, staram się być dla nich nie tylko ich „Panią kosmetolog” ale również dobrą przyjaciółką, do której mogą zawsze napisać i zapytać o radę. Mam nadzieję, że Ty również dołączysz do naszego grona.

kosmetolog barbara nizioł

Barbara Nizioł

Ukończyłam Wyższą Szkołę Nauk Społecznych w Lublinie jako Magister kosmetologii. Już jako dziecko wiedziałam że moja przyszłość związana będzie z kosmetyką, kocham swój zawód i wykonuję go z ogromną pasją. Z laserami pracuje od 2 lat ale zabiegi igłowe to coś, w czym czuje moją misję. Moim celem jako kosmetologa jest to, aby każda klientka poczuła się pięknie, niezależnie od problemu z jakim się zmaga, a na każde pytanie związane z kosmetologią, nawet najtrudniejsze znajdę odpowiedź.

OPINIE O NASZYM SALONIE

Świetne miejsce, cudowna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu.Na pewno jeszcze będę korzystała z Państwa usług i polecała dalej.

Oliwia

Serdecznie polecam, świetny kontakt z klientem, bardzo sympatyczny oraz profesjonalny personel. ???? Na pewno wrócę!

Dorota

W Laser Care miałam zabiegi zamykania naczynek. Po pierwszym zabiegu zniknęło mi 80%!! rumienia z twarzy, a po 5 zabiegach efekty są imponujące.

Monika

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam pod każdym względem! Korzystam z usług salonu już od dłuższego czasu. Efekty widać z zabiegu na zabieg!

Aleksandra