Chat with us, powered by LiveChat

Salon Laser Care w Warszawie działa już 8 lat! Przez ten czas zdobywaliśmy zaufanie naszych klientów, poznawaliśmy najnowsze technologie oraz wspólnie budowaliśmy miejsce przyjazne dla Wszystkich, którzy chcą zatroszczyć się o swój wygląd i dobre samopoczucie. W Laser Care możesz poczuć się w pełni zaopiekowana/ny a także możesz liczyć na najlepsze efekty oferowanych przez nas zabiegów. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie, który każdego dnia wykorzystujemy w swojej pracy do dbania o Twoją twarz i ciało. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza, to specjalistki w swojej dziedzinie, dla których praca jest wielką pasją. Z pewnością poczujesz to podczas swojej pierwszej wizyty! Serdecznie zapraszamy Cię do naszego salonu w Warszawie.

Wykwalifikowana kadra

Krótkie terminy oczekiwania

Trwały efekt

Wysokiej jakości sprzęt

POZNAJ NASZĄ WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ

Natalia Sender

Ukończyłam studia kosmetologiczne w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Jestem kosmetologiem, nie tylko z wykształcenia, ale również z zamiłowania. Indywidualnie podchodzę do każdego klienta i dokładam wszelkich starań, aby nasza współpraca była jak najbardziej owocna. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, aktywnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. W wolnych chwilach relaksuję się czytając książkę na łonie natury.

Monika Fatek

Monika Fatek

Jestem Magistrem kosmetologii ze specjalizacją kosmetologii medycznej oraz estetycznej, absolwentką Uczelni Społeczno – Medycznej w Warszawie. Swoją praktykę zaczęłam zdobywać od pierwszego roku studiów, a dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu trafiłam do LaserCare. Ponadto jestem technikiem farmacji i nieustannie podnoszę kwalifikacje po przez uczestnictwo w szkoleniach oraz licznych wydarzeniach branżowych związanych z innowacjami w kosmetologii. Kosmetologia jest moją pasją dlatego do każdego klienta podchodzę indywidualnie, ponieważ dobro klienta jest dla mnie najważniejsze.
W wolnym czasie spędzam czas z rodziną oraz znajomymi.

Katarzyna Piwko

Ukończyłam licencjat z kosmetologii na Akademi Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie. Aktualnie kontynuuję studia magisterskie na kierunku kosmetologii. Kosmetologią oraz medycyną estetyczną interesuje się od nastoletnich lat i zawsze wiedziałam ze chciałbym się tym zajmować. W relacji z klientami staram się być, jak najbardziej empatyczna i przyjacielska jak i również zachowywać pełen profesjonalizm. Zdobywanie nowszych doświadczeń i umiejętności w zawodzie sprawia mi ogromna satysfakcję. W wolnym czasie uwielbiam podróżować i spędzać czas z bliskimi.

Aleksandra Piotrowska

Ukończyłam studia kosmetologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Aktualnie swoją naukę kontynuuje na poziomie magistra w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
Kosmetologia jest dla mnie nie tylko pracą, ale również pasją, którą cały czas rozwijam. Moja empatia pomaga mi w odpowiednim, indywidualnym podejściu do klienta. W życiu prywatnym jestem wielką miłośniczką zwierząt, a w szczególności kotów. Wolne chwile spędzam przy książce, w podróży lub przy grach komputerowych.

Wiktoria Ciamaga

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz studia I stopnia na kierunku Fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia i urody, które pozwala na kompleksowe i indywidualne zadbanie o potrzeby moich klientów. Stale dążę do rozwoju biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach branżowych. W wolnym czasie praktykuję jogę i pływanie, a także korzystam z lekcji śpiewu.

OPINIE O NASZYM SALONIE

Świetne miejsce, cudowna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu.Na pewno jeszcze będę korzystała z Państwa usług i polecała dalej.

Oliwia

Serdecznie polecam, świetny kontakt z klientem, bardzo sympatyczny oraz profesjonalny personel. ???? Na pewno wrócę!

Dorota

W Laser Care miałam zabiegi zamykania naczynek. Po pierwszym zabiegu zniknęło mi 80%!! rumienia z twarzy, a po 5 zabiegach efekty są imponujące.

Monika

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam pod każdym względem! Korzystam z usług salonu już od dłuższego czasu. Efekty widać z zabiegu na zabieg!

Aleksandra