Chat with us, powered by LiveChat

Concerto to jedno z najbardziej rewolucyjnych i zaawansowanych technicznie urządzeń do iniekcji, produkcji francuskiej. Powstało w wyniku ponad dwudziestoletnich specjalistycznych badań klinicznych i inżynieryjnych. Jest stosowane między innymi do walki z cellulitem i rozstępami, redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej, bliznami, łysieniem oraz do zabiegów odmładzających skórę. Urządzenie Concerto stanowi syntezę wszystkich technik iniekcyjnych, co oznacza, że za jego pośrednictwem możemy podawać preparaty w każdym stanie skupienia.

Wysoka jakość oraz precyzja działania urządzenia Concreto sprawiają, że jest on wykorzystywany przez czołowe gabinety medycyny estetycznej na całym świecie. Pacjenci cenią sobie bezpieczne i skuteczne zabiegi, które dają widoczne i długotrwałe efekty. Zastosowanie zaawansowanej technologii w połączeniu z unikalnym designem sprawia, że Concreto wyróżnia się na tle innych urządzeń medycyny estetycznej, podnosząc jakość i skuteczność przeprowadzanych zabiegów.

Zabiegi karboksyterapii i mezoterapii to popularne metody walki z cellulitem, rozstępami, nadmiernym owłosieniem czy utratą elastyczności skóry. Dzięki Concreto, stają się one jeszcze skuteczniejsze i bardziej precyzyjne. To zaawansowane urządzenie, zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie pacjenta oraz efektywności terapii.

Przeczytaj więcej o zabiegach laserowych w naszych poradnikach:

WRÓĆ DO SŁOWNICZKA