Chat with us, powered by LiveChat
młoda kobieta przeglądająca się w lustrze

Zabiegi kosmetyczne, które świetnie sprawdzą się zimą – poznaj najlepsze z nich!

Zima zbliża się wielkimi krokami czy myślałaś o tym, jak prawidłowo zatroszczyć się o swoją skórę podczas zimy? Niskie temperatury i zmniejszone nasłonecznienie z pewnością sprzyjają rozpoczęciu serii zabiegów gabinetowych! Jakich? Tego dowiesz się czytając poniższy wpis.  

Zadbaj o gładką skórę z depilacją laserową

Pewnie nieraz myślałaś o tym, co zrobić, żeby Twoja skóra była gładka i delikatna w dotyku. My znamy na to świetne rozwiązanie. Depilacja laserowa przy pomocy najnowocześniejszego lasera Light Sheer Duet, to skuteczna, bezpieczna i trwała metoda na pozbycie się niechcianego ogłoszenia. Skuteczność zabiegów zależy od koloru skóry oraz koloru włosów. Im jaśniejsza jest karnacja, a włosy są ciemniejsze tym depilacja laserowa przynosi najlepsze efekty. Obecna pora roku jest najkorzystniejszym czasem do rozpoczęcia serii zabiegów redukcji owłosienia, ponieważ miejsce poddane zabiegowi nie może być opalone. Dodatkowo przez minimum dwa tygodnie po wykonanym zabiegu skóra nie powinna być wystawiana na działanie promieniowania słonecznego. Jeżeli latem chcesz cieszyć się gładką skórą bez podrażnień i wrastających włosków to czym prędzej zapisz się do naszego gabinetu na bezpłatną konsultację!

Czy w okresie zimowym pamiętasz o skórze dłoni?

Okres późnej jesieni oraz zimy to także czas na to, aby odpowiednio zadbać o skórę naszych dłoni. Zabieg mezoterapii igłowej jest jedną z metod, która przynosi najlepsze efekty. Mezoterapia igłowa skutecznie sprawdzi się jako profilaktyka przeciwstarzeniowa. Skóra po zabiegu jest ujędrniona i dogłębnie nawilżona. Wpływamy również na jej wiotkość. Zabieg zalecany jest osobom w każdym wieku. Ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie przez kosmetologa. Jest to uwarunkowane potrzebami skóry.

Kolejną metodą zalecaną na skórę dłoni jest karboksyterapia. Zabieg wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla. Jest od wprowadzany pod skórę dłoni przy pomocy iniekcji. Powoduje to przyspieszenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych. Efektem tego jest stymulacja skóry do produkcji kolagenu co pozwala na skuteczne odmłodzenie dłoni. Zalecamy wykonanie serii 6 zabiegów w odstępach 7-10 dni. 

Pielęgnacja skóry twarzy podczas zimy

Aby odpowiednio zadbać o skórę twarzy zalecamy wykonanie zabiegów mezoterapii igłowej. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom odżywczych wpływamy na poprawę nawilżenia, elastyczności i owalu twarz. Zabiegi wykonujemy w serii minimum 4-6 co 4 tygodnie. 

Jeśli chcemy pobudzić skórę twarzy do regeneracji i odnowy zalecamy wykonanie zabiegu Dermapen 4.0. Jest to jedna z najpopularniejszych metod na odmłodzenie skóry twarzy. Zabieg polega na mikronakłuwaniu, które powoduje kontrolowany stan zapalny. Efektem tego jest pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Po wykonanej serii zabiegowej dostrzegamy wygładzenie drobnych zmarszczek, zwężenie porów, zagęszczenie, rozjaśnienie i głębokie nawilżenie skóry. 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której kosmetolog dobierze odpowiednie procedury zabiegowe dedykowane do Twoich potrzeb.