Chat with us, powered by LiveChat
zabieg depilacji laserowej

Czy depilacja laserem boli?

Laserowe usuwanie owłosienia to jeden z najbardziej popularnych zabiegów, na które decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni idąc do gabinetu kosmetycznego. Z czego wynika tak duże zainteresowanie zabiegami depilacji laserem? Przede wszystkim z tego, że trwałe usuwanie owłosienia pozwala na bardzo dużą wygodę, uporanie się z wrastającymi włoskami, podrażnieniami, zapaleniem mieszków włosowych czy ciągłym przesuszeniem skóry po goleniu.

Dużo osób zanim pojawi się w gabinecie depilacji zadaje sobie pytanie czy depilacja przy użyciu lasera może boleć? Osoby, które swój pierwszy zabieg mają już za sobą wiedzą, że usuwanie zbędnego owłosienia przy pomocy lasera nie jest bolesne. Jest kilka czynników, które na to wpływają, przede wszystkim sprzęt stosowany do zabiegu oraz osoba, która go wykonuje!

Bezbolesna depilacja przy użyciu lasera Light Sheer Duet

Zabiegi depilacji laserowej przy użyciu lasera diodowego Light Sheer Duet to nie tylko trwały sposób na usunięcie owłosienia ale gwarancja bezbolesności zabiegu. W salonie Laser Care w Warszawie wykonujemy zabiegi depilacji tylko przy pomocy tego medycznego lasera diodowego.

Oczywiście przed rozpoczęciem serii zabiegów zapraszamy Cię na darmową konsultację z naszym kosmetologiem. Podczas takiego spotkania omawiany jest zabieg depilacji, wykluczane ewentualne przeciwwskazania oraz zostanie wykonana próba laserowa. Bardzo wrażliwe mogą odczuwać lekki dyskomfort, który można porównać do uczucia punkowego ciepła. Taka próba laserowa może Ci w pewien sposób pokazać jak będzie dla Ciebie taki zabieg odczuwalny

Chcąc dać naszym klientom całkowity komfort w trakcie zabiegu stosujemy specjalne cold’packi z lodem.

Depilacja laserowa na różne części ciała

Zabieg depilacji laserowej może być odczuwalny w różny sposób w zależności od tego na jaką partię ciała będziemy działać. Szczególnie wrażliwe na są okolice bikini oraz pachy ale nie dla każdego! Spora część osób nie widzi różnicy pomiędzy depilacją laserową pach a zabiegami depilacji laserowej bikini. Może się jednak zdarzyć, że delikatniejszy będzie wydawał Ci się zabieg usuwania owłosienia na nogach czy na bikini.

Ile trwa depilacja laserowa?

Ile czasu potrzebujesz aby skorzystać z zabiegu depilacji laserowej? Przede wszystkim jest to zależne od tego na jakiej partii ciała będzie on wykonywany. Przykładowo: trwałe usuwanie włosków z okolicy pach trwa ok. 20 minut natomiast depilacja laserowa całych nóg może potrwać nawet półtorej godziny. Najlepiej popatrzeć sobie na czas trwania poszczególnych zabiegów na stronie, wtedy będziesz mieć dokładną informację ile czasu potrzebujesz na swoją wizytę w gabinecie depilacji.

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania depilacji laserowej?

Każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej niesie ze sobą pewne przeciwwskazania. Depilacja laserowa też do nich należy dlatego warto poznać zanim wybierzesz się na konsultację z kosmetologiem.

Przeciwwskazania wykluczają Cię z depilacji:

 • nowotwór
 • wszczepiony rozrusznik serca
 • cukrzyca
 • metalowe implanty
 • bielactwo, rybia łuska, łuszczyca
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • przyjmowanie światłoczułych leków oraz ziół do 4 tygodni przed rozpoczęciem zabiegów
 • aktywna opalenizna skóry
 • aktywne infekcje skóry
 • epilepsja