Mezoterapia Igłowa

Gładka i odżywiona skóra każdego dnia. Mezoterapia igłowa już od 299 zł!

Informacje o Zabiegu

Mezoterapia igłowa to zabieg, dzięki któremu wygładzisz cerę, pozbędziesz się zmarszczek i drobnych niedoskonałości. Zabieg przywraca skórze piękny i zdrowy wygląd. Odpowiednio, indywidualnie dobrane preparaty i koktajle odżywcze zastosowanie w mezoterapii igłowej gwarantują wspaniałe rezultaty odmładzające i regenerujące naskórek.

Do wykonywania mezoterapii stosujemy indywidualnie dobrane koktajle witaminowe, specjalnie przeznaczone do tego typu zabiegów.  

Dzięki zabiegowi można również walczyć z cellulitem. Podczas mezoterapii podaje się niewielkie ilości substancji leczniczych do podskórnej tkanki tłuszczowej.   Aplikacja koktajli odbywa się punktowo, za pomocą iniekcji co kilka centymetrów.   Różni się od mezoterapii tradycyjnej tym, że preparaty podawane są głębiej do tkanki podskórnej. Mezoterapia osłabia objawy cellulitu oraz poprawia wygląd skóry, sprawia, że jest gładsza i delikatniejsza. Poprawie ulega budowa wewnętrznej tkanki tłuszczowej, a w efekcie odblokowanie naturalnych procesów metabolicznych.

Terapia prowadzona jest w cyklu 2-6 zabiegów, w odstępach kilku tygodni. Raz do roku zalecane jest zastosowanie terapii podtrzymującej, która pozwoli na dłuższe zachowanie efektów zabiegu.

Efekty uzyskane po pełnej serii zabiegów mezoterapii igłowej są niesamowite!

 


Ceny za zabieg mezoterapii igłowej są zróżnicowane i zależą od części ciała poddawanej zabiegowi.

CZĘŚCI CIAŁASTARA CENANOWA CENA
Oczy300 zł299 zł
Okolice Ust300 zł299 zł
Czoło300 zł299 zł
Szyja300 zł299 zł
Dekolt300 zł299 zł
Cała Twarz500 zł299 zł
Głowa350 zł299 zł
Dłonie300 zł299 zł
Uda500 zł299 zł
Pośladki500 zł299 zł
Brzuch500 zł299 zł

 

Zabieg z użyciem preparatu CYTOCARE 532  NOWA CENA
5ml prepratu 499 zł

  • ciąża, karmienie piersią;
  • infekcje w okolicach wykonywania zabiegu;
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych;
  • nowotworowe tendencje do powstawania bliznowców;
  • stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy;

Nie ma potrzeby specjalnego przygotowania się do zabiegu. Jedynie tydzień przed przeprowadzeniem zabiegu nie należy przyjmować aspiryny oraz innych leków obniżających krzepliwość krwi. Przed zabiegiem można nałożyć maść znieczulającą.

Po zabiegu przede wszystkim należy unikać opalania oraz silnych zmian termicznych. Unikamy również możliwości zakażenia.

Przykładowe opinie naszych klientów

"Zdecydowałam się na mezoterapię igłową przede wszystkim w celach profilaktycznych. Na efekty trzeba trochę poczekać, ale tak jak czytałam zabieg jest skuteczny i pozwala na poprawienie wyglądu skóry, która prezentuje się młodziej."

- Ada Wrocław

"Bardzo bezpieczny zabieg i po wykonaniu znieczulenia miejscowego takim kremem nie czuć większego dyskomfortu. Jednocześnie po zabiegu nie odczuwa się jakiś negatywnych efektów, czyli można spokojnie funkcjonować na co dzień, więc zabieg nie wymaga żadnych urlopów. W moim przypadku jestem również zadowolona z samych efektów zabiegu.

- Barbara

W jakim wieku można poddać się zabiegowi mezoterapii?

Na zabieg tego typu wybrać się mogą osoby, które ukończyły 18 rok życia, jeżeli tylko stan ich skóry pozwala na jego wykonanie. Zabieg mezoterapii pozwala dostarczyć bezpośrednio do skóry właściwej substancji odżywczych, leczniczych i witaminowych. Poleca się go osobom o cienkiej skórze pozbawionej elastyczności oraz w przypadku widocznych śladów po przebytym trądziku. Świetnie sprawdzi się ponadto przy uszkodzeniach posłonecznych oraz w wypadku występowania zasinień pod oczami. Całkowity efekt mezoterapii widoczny jest już po wykonaniu serii 4-6 zabiegów.

do góry

Czy zabieg mezoterapii jest bezpieczny?

Mezoterapia jest zabiegiem nie tylko wyjątkowo skutecznym, ale także bardzo bezpiecznym. Dzięki temu szybko stała się jednym z najczęściej stosowanych zabiegów zarówno w medycynie estetycznej i dermatologii,tak w celach leczniczych, jak i w celach profilaktycznych. Substancje wykorzystywane w trakcie każdego zabiegu posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty oraz spełniają wszystkie wymagane normy. Aplikowane preparaty nie przedostają się ponadto do układu krążenia, a ich działanie ograniczone jest punktowo.

do góry

Jak długo utrzymują się pozytywne efekty mezoterapii igłowej?

Dobrane przez kosmetologa substancje aktywne wprowadzane są dokładnie w miejsca, które tego wymagają. Dzięki temu zwiększa się efektywność ich działania. Efektem zabiegu jest odżywiona i dotleniona skóra oraz redukcja drobnych zmarszczek. Najlepsze rezultaty przyniesie mezoterapia wykonywana w seriach, których liczbę ustala kosmetolog. Zwykle wykonuje się od 3 do 6 zabiegów, a następnie w celu podtrzymania efektu zaleca się wykonać pojedynczy zabieg raz na trzy miesiące.

do góry

Dla kogo skierowany jest zabieg mezoterapii?

Z powodzeniem może być stosowany przy problemach z rozstępami, cellulitem, bliznami potrądzikowymi, a także nadmiernie wypadającymi włosami. Zabieg jest skierowany do kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Młodsze pacjentki mogą poddać się mezoterapii profilaktycznie, by zapobiec starzeniu się skóry i powstawaniu zmarszczek. Pacjentki starsze mogą zadbać o elastyczność skóry i poprawić kontur twarzy.

do góry

Czy mezoterapia pomaga na łysienie?

Łysienie androgenowe jest najpowszechniejszą przyczyną przedwczesnej utraty włosów. W trakcie tego procesu dochodzi do osłabienia cebulek i zmniejszenia ich aktywności, co przyczynia się do zahamowania wzrostu włosów i ich przerzedzenia. Łysienie androgenowe jest procesem odwracalnym, trzeba jedynie usunąć jego przyczynę. Jedną z bardziej skutecznych metod, pozwalających zahamować wypadanie włosów jest mezoterapia. Podczas zabiegu w skórę głowy zostają wprowadzone substancje aktywne lub osocze bogatopłytkowe. Niezwykle skuteczna jest mezoterapia osoczem, ponieważ składniki w nim zawarte silnie stymulują mechanizmy regeneracji.

do góry

Ile zabiegów mezoterapii jest potrzebnych aby odrosły włosy na głowie?

Zwykle jest to od 6 do 10 lub więcej spotkań. W przypadku terapii osoczem, zwykle zabiegi wykonuje się rzadziej. Redukcja objawów nadmiernego wypadania włosów może być zauważalna już po pierwszym zabiegu. Kolejne efekty następują stopniowo, zgodnie z indywidualnym tempem wzrostu włosa oraz zależnie od źródła i natężenia problemu.

do góry

Słowniczek pojęć: koktajle do mezoterapii igłowej fusion mesotherapy kwas hialuronowy cellulit wodny maść znieczulająca mezoterapia tradycyjna