Zabiegi dla Kobiet

Wszystkie nasze zabiegi stworzone są z myślą o Tobie.

Informacje o Zabiegach

Skorzystaj już dziś z szerokiej oferty naszych zabiegów.

Wyobraź sobie, że nie musisz już przejmować się niechcianymi włoskami; męczyć się z goleniem, bolesnymi depilacjami woskiem czy nakładaniem kremów depilujących. Czy to możliwe? Tak, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Trwała depilacja laserem diodowym LIGHTSHEER DUET® to najbardziej zaawansowana technologia trwałego usuwania niechcianego owłosienia na zawsze.

Pozbądź się uciążliwych blizn i nieestetycznych przebarwień, zlikwiduj na zawsze pajączki ze skóry, dzięki nowoczesnemu urządzeniu PALOMAR® to możliwe. Będziesz się cieszyć gładką skórą bez skazy.

W naszej ofercie znajdziesz laserowe odmładzanie skóry, fotoodmładzanie, karboksyterapię oraz mezoterapię igłową, które pozwolą cieszyć Ci się młodym wyglądem bez wzlędu na wiek. Zapomnisz o zmarszczkach, ujędrnisz skórę oraz uzyskasz niesamowity efekt regeneracji skóry twarzy.

Wyobraź sobie, że nie musisz już przejmować się niechcianymi włoskami; męczyć się z goleniem, bolesnymi depilacjami woskiem czy nakładaniem kremów depilujących. Czy to możliwe? Tak, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Trwała depilacja laserem diodowym LIGHTSHEER™DUET® to najbardziej zaawansowana technologia trwałego usuwania niechcianego owłosienia na zawsze.

Przejdź do zabiegu

Jeżeli męczy Cię niechciana oponka na brzuchu, boczki czy bryczesy mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Czy słyszałaś o rewelacyjnym zabiegu zamrażania tkanki tłuszczowej LipoCryo? Nie? To przyjdź i się przekonaj jak działa najnowocześniejszy zabieg odchudzający kriolipoliza, który usuwa złogi tłuszczu nawet o 20-30% po jednym zabiegu.

Przejdź do zabiegu

Jeśli masz problem z niechcianą „skórką pomarańczową”, cellulitem, cieniami pod oczami czy po prostu chcesz zrobić coś dla siebie, musisz przyjść do nas i zapoznać się z najlepszym zabiegiem dotleniającym skórę - karboksyterapią.

Przejdź do zabiegu

Wyobraź sobie, że nie musisz już martwić się o drobne zmarszczki, cienie pod oczami, „pomarańczową skórkę” czy wypadanie włosów. Mezoterapia igłowa pozwoli Ci pozbyć się tych problemów i odmłodzić skórę nawet o kilka lat. Zapraszamy do nas, a sama się przekonasz, że było warto.

Przejdź do zabiegu

Przeszkadzają Ci Twoje blizny powypadkowe, pooperacyjne czy potrądzikowe? Wcale nie musi tak być! Laser PALOMAR® wyleczy Cię z tych kompleksów. Jest to jedyny, najlepszy i najnowocześniejszy laser, który jest usuwa nawet najtrudniejsze zmiany. Obejrzyj nasze zdjęcia przed i po i sama się przekonaj.

Przejdź do zabiegu

Zauważyłaś u siebie plamy posłoneczne, przebarwienia, czy postarzałą się skórę? Na pewno słyszałaś o fenomenalnej metodzie usuwania przebarwień laserem pulsacyjnym PALOMAR®. Przyjdź do nas a Twój koloryt skóry powróci do młodzieńczych lat.

Przejdź do zabiegu

Wiele kobiet boryka się z rozstępami po ciąży, po diecie wysokokalorycznej czy po okresie dojrzewania. Próbują środków łatwo dostępnych, bez większego efektu. Jednak najlepszą i najbardziej zaawansowaną technologią usuwania rozstępów jest zabieg laserowy laserem frakcyjnym nieablacyjnym PALOMAR®. Już po jednym zabiegu widać znaczną poprawę stanu skóry.

Przejdź do zabiegu

Masz problem z pękającymi naczynkami bądź rumienie. Mamy dla Ciebie wyjście! Jakie? Najefektywniejsza metoda zamykania naczyń laserem pulsacyjnym PALOMAR®, pozwoli Ci pozbyć się czerwonych pajączków.

Przejdź do zabiegu

Wyobraź sobie, że nie musisz już się borykać z popękanymi naczynkami i przebarwieniami posłonecznymi. Mamy dla Ciebie rewelacyjny zabieg fotoodmładzania, który eliminuje te dwie przypadłości. Laser PALOMAR® poradzi sobie z najcięższymi zmianami.

Przejdź do zabiegu

Aby zniwelować pierwsze oznaki starzenia się skóry, lifting, drobne zmarszczki jak i tewiększe jest dla Ciebie rewelacyjne rozwiązanie. Zabieg laserem frakcyjnym nieablacyjnym PALOMAR®, zlikwiduje wszystkie niedoskonałości na Twojej skórze twarzy.

Przejdź do zabiegu