Chat with us, powered by LiveChat

Zabieg Icoone czy kriolipoliza – co wybrać?

Na czym polega modelowanie sylwetki? 

Modelowanie sylwetki polega na bezpiecznej redukcji tkanki tłuszczowej. Ważne jest współdziałanie wielu czynników, które mają wpływ na prawidłowe zmniejszenie masy ciała. Istotna jest zbilansowana dieta. Regularne spożywanie posiłków oraz duża ilość wody ma kluczowe znaczenie w utrzymaniu odpowiedniej jakości skóry oraz kształtu ciała. Ważna jest ilość i jakość snu oraz regularna aktywność fizyczna. Dodatkowo bardzo dobrym rozwiązaniem będą takie zabiegi takie jak Icoone czy kriolipoliza, które przyczyniają się do redukcji tkanki tłuszczowej oraz wysmuklenia sylwetki.

Do kogo skierowane są zabiegi modelujące ciało?

Zabiegi modelujące ciało są skierowane do osób, które mimo stosowania diety oraz aktywności fizycznej nie są w stanie pozbyć się opornej tkani tłuszczowej z takich miejsca jak uda, boczki, brzuch czy ramiona. Są one bezpiecznym i skutecznym rozwiązaniem. Stosując zabiegi modelujące skóra staje się ujędrniona, a sylwetka znacznie wysmuklona.   

Co to jest ICOONE?

Zabieg Icoone polega na masażu podciśnieniowym całego ciała głowicami, które wyposażone są w mikrootwory. Dzięki temu z każdym ruchem głowicy skóra otrzymuje 1180 bodźców mikro stymulujących, nie powodując przy tym rozciągania. Wykorzystywana metoda oddziałuje zarówno na skórę jak i tkanki podskórne. Zabieg Icoone świetnie sprawdzi się u osób, które chcą ujędrnić i wysmuklić sylwetkę, poprawić napięcie i elastyczność skóry. Walczyć ze zbędną tkanką tłuszczową oraz redukcją cellulitu. Skutecznie niweluje obrzęki oraz nagromadzoną wodę w organizmie.

Kriolipoliza – co to?

Kriolipoliza jest bezpiecznym i nieinwazyjnym zabiegiem, który sprawdza się w przypadku miejscowo zlokalizowanej, opornej tkanki tłuszczowej. Polega na przyłożeniu do danej partii głowicy, która powoduje zassanie skóry do środka. Następnie przez 45 minut komórki tłuszczowe są zamrażane. Efektem tego jest ich skurczenie i obumarcie. Przez kolejne tygodnie są one usuwane z organizmu poprzez procesy metaboliczne. Zabieg sprawdzi się u osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z takich miejsc jak brzuch, boczki, uda czy ramiona.  

Icoone czy kriolipoliza, który zabieg lepiej sprawdzi się w modelowaniu sylwetki? 

Zabieg kriolipolizy będzie skutecznie oddziaływał na oporną, miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową natomiast Icoone świetnie sprawdzi się w przypadku ujędrnienia i wymodelowania całej sylwetki. Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której dobierzemy odpowiednią dla Twoich potrzeb procedurę zabiegową.