Chat with us, powered by LiveChat

Resurfacing skóry pomaga odwrócić zgubne skutki wieloletniej ekspozycji na promienie słoneczne, zanieczyszczenia środowiska, zmęczenie i przemęczenie. Zmarszczki, przebarwienia i niedoskonałości znikają z powierzchni twarzy dzięki zastosowaniu laserów frakcyjnych. Wiązki lasera skierowane są podczas zabiegu na zmienione obszary skóry i powodują jej usunięcie. Następnie skóra regenerowana jest dzięki naturalnym procesom organizmu i zastępowana nową, nieuszkodzoną warstwą naskórka.

Po zabiegu wzmaga się produkcja kolagenu w głębokich warstwach skóry, blizny ulegają zanikaniu, a porowata i zwiotczała skóra ulega wygładzeniu. Struktura zregenerowanej skóry jest wyraźnie bardziej napięta, jędrna i odmłodzona. Zabiegi resurfacingu skóry najczęściej wykonywane są na twarzy, dekolcie, okolicach oczu i ust lub wierzchnich częściach dłoni. Jak w przypadku innych zabiegów tego typu, przed przystąpieniem do procedury niezbędna jest konsultacja, na której określa się, czy pacjent może poddać się resurfacingowi. Zabieg nie jest wskazany dla osób, które mają skłonność do powstawania bliznowców.

Resurfacing skóry, to innowacyjna procedura odmładzająca skórę bez konieczności sięgania po skalpel. Dzięki zaawansowanej technologii i precyzyjnym impulsom laserowym resurfacing stymuluje naturalne procesy regeneracyjne cery, usuwając martwe komórki, drobne zmarszczki oraz przebarwienia. Efekt? Zadziwiająco gładka i odświeżona skóra.

Pamiętaj, że resurfacing skóry to także doskonałe wsparcie w walce z nierównym kolorytem, rozszerzonymi porami oraz naskórkiem zanieczyszczonym toksynami. Wielostronne działanie zabiegu sprawia, że jest on polecany dla osób o różnych potrzebach i typach skóry. Warto podkreślić, że najlepszym momentem na resurfacing jest czas, kiedy masz stabilną kondycję skóry i nie masz aktualnych stanów zapalnych ani infekcji. W takim przypadku resurfacing może zapewnić Ci znakomite rezultaty, przywracając skórze blask i witalność, której pragniesz. Nie ma potrzeby obawiać się bolesnych zabiegów czy długich okresów rekonwalescencji. Resurfacing skóry to bezpieczna i nieinwazyjna metoda, która dostosowuje się do indywidualnych potrzeb skóry.

Przeczytaj więcej o zabiegach laserowych w naszych poradnikach:

WRÓĆ DO SŁOWNICZKA