Chat with us, powered by LiveChat

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? LaserCare podpowiada!

Grudzień to miesiąc intensywnych poszukiwań świątecznych prezentów. To także czas, w którym przygotowujemy się do Świąt i dlatego ilość wolnych chwil na zastanawianie się, co podarować bliskim jest mocno ograniczona! Nie udało Ci się jeszcze znaleźć odpowiedniego upominku? Nie martw się, z chęcią Ci w tym pomożemy!

W naszym salonie LaserCare możesz kupić wyjątkową kartę podarunkową w satynowym, granatowym pudełku, które pięknie zaprezentuje się pod każdą choinką. Ten prezent to czas, komfort i chwila relaksu ale o tym opowiemy Ci w dalszej części artykułu.

Prezent świąteczny dostosowany do indywidualnych potrzeb 

Zastanawiasz się teraz czy udałoby Ci się wybrać odpowiedni zabieg dla bliskiej osoby? Nie musisz tego robić samodzielnie. Z pomocą przychodzą nasi wykwalifikowani kosmetolodzy, którzy przeprowadzając darmową konsultacją pomogą Ci podjąć decyzję. Możesz zatem podarować kartę podarunkową na daną kwotę a my zajmiemy się resztą i dobierzemy odpowiedni plan terapeutyczny dostosowany do potrzeb skóry. 

A może wiesz, że Twoja mama, siostra, przyjaciółka, partner lub inna bliska Ci osoba od dłuższego czasu zmaga się z np. przebarwieniami po lecie lub po prostu chce poprawić wygląd swojej skóry, wówczas możesz sprawdzić cenę konkretnego zabiegu w naszym cenniku i przeznaczyć tą kwotę do wykorzystania na karcie podarunkowej.

To nie jest zwykła karta!

Obdarowując bliską Ci osobę naszą kartą podarunkową, pokazujesz, jak bardzo zależy Ci na tym, aby czuła się pewnie i komfortowo. Czy można podarować coś piękniejszego? Dodatkowo karta podarunkowa LaserCare nie jest zwykłym bonem podarunkowym. Jeśli zdecydujesz się na jej odbiór w naszym salonie, zobaczysz, jak pięknie jest zapakowana. Granatowe, połyskujące pudełko wygląda elegancko i będzie świetnie prezentowało się pod choinką. Zadbaliśmy o to, aby prezent, którym obdarujesz najbliższą Ci osobę, cieszył również oczy. Nasza karta będzie pięknie wyglądała na świątecznych zdjęciach i z pewnością będzie doskonale komponować się z uśmiechem obdarowanej nią osoby. 

Jak kupić kartę?

Załóżmy, że wiesz już, że chcesz kupić kartę, masz też określoną kwotę, którą przeznaczysz na jej zakup. Co dalej? 

1 Możesz udać się do naszego salonu, mieszczącego się przy ul. Grzybowskiej 5 – w samym centrum Warszawy!

2.  Możesz też dokonać transakcji w naszym sklepie internetowym. Informację o kartach podarunkowych, ich proponowanych wartościach znajdziesz w dedykowanej jej karcie produktu. 

3. Jeśli masz własną wizję karty podarunkowej do salonu LaserCare np. chcesz zwiększyć jej wartość – skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą livechata. Chętnie doradzimy, pomożemy w wyborze i wspólnie znajdziemy najodpowiedniejsze rozwiązanie dla Ciebie i osoby, którą obdarujesz tym niecodziennym prezentem. 

LaserCare gotowe na Święta

W natłoku wielu grudniowych obowiązków warto pamiętać o tym, że zbliżające się Święta powinny być przede wszystkim przyjemnym czasem, spędzonym w gronie najbliższych. Grudzień jest też czasem pomagania i świątecznych akcji specjalnych. LaserCare włącza się w jedną z nich. Do 22 grudnia w naszym salonie trwa zbiórka na rzecz Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. 

Odwiedzając LaserCare możesz dołączyć do akcji i zostawić rzeczy dla starszych, często schorowanych zwierząt, podopiecznych Fundacji. One też potrzebują naszej pomocy, szczególnie w tym trudnym, zimowym okresie. Więcej informacji oraz listę rzeczy, których schronisko potrzebuje najbardziej znajdziecie w zakładce Oferty specjalne

Pomagajmy razem!