O Nas

W salonie LaserCare zajmujemy się usuwaniem blizn, rozstępów, przebarwień, zamykaniem naczyń, usuwaniem tatuażu jak i laserowym odmładzaniem skóry.

Skorzystaj z depilacji laserowej i przez wiele lat ciesz się miłą w dotyku, miękką skórą bez podrażnień. Decydując się na depilację laserową w LaserCare możesz liczyć na pełną satysfakcję, konkurencyjne ceny i pełen profesjonalizm obsługi.

LaserCare to zabiegi w komfortowej, sympatycznej atmosferze, pod nadzorem doświadczonego i wykształconego personelu po studiach medycznych.  

Nasze zabiegi kierujemy nie tylko do kobiet, ale także do mężczyzn. Depilacja pleców, klatki piersiowej, ramion czy dłoni dla mężczyzn jest już naturalną sprawą. Oferujemy także liczne zabiegi igłowe, które rewelacyjnie odmładzają, regenerują i odżywiają skorę. Mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, karboksyterapia, mikronakłuwanie DermaPEN - odkryj moc naturlanych zabiegów i na długo ciesz się pięknem!

 

Poznaj naszą wykwalifikowaną kadrę!

tl_files/kosmetolodzy/cosmetologist.pngDagmara Kardyś

Absolwentka Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości na wydziale kosmetologicznym. W zawodzie pracuje od 2009 r.

Specjalizuje się w zabiegach laserowych oraz igłowych.


 

 

tl_files/kosmetolodzy/k_Skupinska_.pngKatarzyna Skopińska

Magister kosmetologii. Tytuł zawodowy uzyskała kończąc studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W zawodzie pracuje od 2011 r.

Specjalizuje się w zabiegach laserowych i igłowych.

 

 

 

 

tl_files/kosmetolodzy/A_Fairon.pngAleksandra Farion

Tytuł magistra Kosmetologii uzyskała na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Jej pasją jest pogłębianie wiedzy na temat zabiegów medycyny estetycznej. Bierze udział w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Twierdzi, że dokładność i precyzja wykonywanych zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie Pacjenta to dla niej największa satysfakcja.

Poza kosmetologią, pasjonatka zdrowego stylu życia, żywienia oraz fitness.

 

 

tl_files/kosmetolodzy/P_kucharzewska.png

Paulina Kucharzewska

Magister kosmetologii. Tytuł zawodowy uzyskała na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Medycyna estetyczna i kosmetologia od lat jest jej pasją, dlatego wciąż pogłębia swoją wiedzę. Przykłada dużą wagę do indywidualnego podejścia do klienta i poznania jego potrzeb. Zabiegi laserowe i igłowe nie mają dla niej tajemnic.
W wolnym czasie fotografuje

 

 

 

tl_files/kosmetolodzy/D_Litwin.png

Dominika Litwin

Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie w obszarze nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, pielęgnacyjnych i upiększających. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. Do pracy podchodzi z zaangażowaniem oraz pasją. 

 

 

 

 

tl_files/kosmetolodzy/K_Zbrzezniak.png

Klaudia Zbrzeźniak

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na Wydziale Nauk o Zdrowiu (specjalość Kosmetologia Bioestetyczna). Specjalizuje się w szeroko pojętych zabiegach laseroterapii oraz zabiegach iniekcyjnych. Uprzejma, zawsze uśmiechnięta, ma profesjonalne i indywidualne podeście do klienta.
 
 
 
 
 
 

tl_files/kosmetolodzy/P_filiowicz.png

Patrycja Filipowicz
 

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Stale pogłębia swoją wiedzę na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. Jej pasja jest poszerzanie wiedzy z zakresu kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach Anti-Aging oraz laseroterapii.