Chat with us, powered by LiveChat

Najlepsze zabiegi modelujące sylwetkę – sprawdź propozycje LaserCare!

Czym jest zabieg modelujący ICOONE? 

Icoone to technologia wykorzystywana w dziedzinie kosmetologii i medycyny, która w sposób nieinwazyjny wpływa na modelowanie sylwetki. Opatentowana metoda, oparta na działaniu dwóch zasysających głowic, skutecznie redukuje tkankę tłuszczową, cellulit, obrzęki limfatyczne, blizny pooperacyjne i pooparzeniowe. Wspomniane głowice wyposażone są w rolki z mikrootworami, dzięki którym skóra otrzymuje 1180 bodźców mikro stymulujących. 

Badania naukowe, prowadzone nad Icoone’m mówią, iż masaż niweluje bóle mięśni, pleców i karku, doskonale sprawdza się też w terapiach ujędrniania skóry na dowolnych partiach ciała. Regularne masaże pobudzają tkanki do produkcji kolagenu i elastyny, czyli białek, odpowiadających za jędrność skóry. Najlepsze efekty zabiegów w gabinecie obserwujemy po wykonaniu serii przynajmniej 10 zabiegów, nawet 2-3 razy w tygodniu. Terapia jest intensywna, ale skuteczna i przynosząca spektakularne efekty.

Na czym polega karboksyterapia i czy może być stosowana u szczupłych kobiet? 

Karboksyterapia to zabieg igłowy, który opiera się na podawaniu medycznego dwutlenku węgla na różnych głębokościach. Jest to uniwersalna terapia dla skóry, która potrafi poradzić sobie z wieloma problemami. Karboksyterapia działa na cellulit, nadmiernie nagromadzoną tkankę tłuszczową, wiotką skórę, rozstępy, blizny oraz skórę głowy. Podany poprzez iniekcję gaz skutkuje rozpadem komórek tłuszczowych. Dodatkowo CO2, pod wpływem płynów ustrojowych zamienia się, przybierając postać kwasu węglowego. Ma to wpływ na wytworzenie się nowych naczyń krwionośnych oraz lepszego odżywienia skóry i włosów.  

Tak jak wcześniej wspomniałam karboksyterapia to uniwersalna terapia dla skóry. Szczupłe osoby także mogą skorzystać z zabiegu i powalczyć z ewentualną wiotkością skóry, bliznami, rozstępami bądź profilaktycznie w celu poprawy jakości owłosionej skóry głowy.

Zabiegi kriolipolizy, co to takiego? 

Kriolipoliza to kolejny świetny zabieg, który sprawdza się w terapiach redukcji tkanki tłuszczowej. Jest bezpieczna i nieinwazyjna. Jej działanie skupia się na zamrażaniu, rozbijaniu i usuwaniu z organizmu komórek tłuszczowych. Za pomocą głowicy urządzenia zasysamy skórę w miejscu nadmiernie nagromadzonej tkanki podskórnej. Temperatura wynosząca zaledwie 3 stopnie zamraża adipocyty, które następnie ulegają zniszczeniu. Zdegradowane komórki tłuszczowe dzięki procesom metabolicznym, zostają wydalone z organizmu.  Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie przynajmniej 3 przyłożeń głowicy co 6 tygodni.

Jak działa lipoliza iniekcyjna i dla kogo jest przeznaczona?

Lipoliza iniekcyjna to kolejny zabieg, dzięki któremu skutecznie i szybko możemy zredukować ilość komórek tłuszczowych. Polecana dla wszystkich tych, którzy chcą zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej zlokalizowanej miejscowo (np. okolice kolana), czy na całą partię (np. uda, brzuch, podbródek). Poprzez iniekcyjne podanie substancji aktywnych stymulujemy adipocyty do rozpadu, przez co możemy zaobserwować spektakularne efekty w odchudzaniu. Przed rozpoczęciem zabiegów zapraszamy naszych klientów na bezpłatną konsultację z naszym kosmetologiem. Podczas takiego spotkania dokładnie oglądamy skórę, wykluczamy ewentalne przeciwwskazania i możemy ocenić ile zabiegów i w jakich odstępach czasu najlepiej wykonać. 

Czy zabiegi modelujące można ze sobą łączyć? 

Jak najbardziej! Bardzo często łączymy  poszczególne zabiegi i tworzymy indywidualne terapie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Rewelacyjne efekty możemy zauważyć np. przy połączeniu masażu Icoone z zabiegami igłowymi takimi jak: karboksyterapia i lipoliza iniekcyjna. Icoone pobudza nam metabolizm tkanek, dzięki czemu substancje aktywne, wprowadzane podczas zabiegów iniekcyjnych, działają w lepszy sposób na skórę. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas zabiegów modelujących lub zobaczyć efekty, jakie udało nam się osiągnąć stosując indywidualne terapie łączone, to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami. 

Autor: Karolina Jaroń, Kosmetolog