Mezoterapia Igłowa dla mężczyzn

Silna regeneracja Twojej skóry

Informacje o Zabiegu

Mezoterapia, to znana i od dawna stosowana metoda odmładzania i rewitalizacji skóry, która z roku na rok zyskuje coraz większe grono pacjentów. Jedną z głównych zalet mezoterapii jest naturalność efektów, która gwarantuje uniknięcie przerysowanej twarzy, nadmuchanych policzków i opuchniętych ust. Jest to niechirurgiczny zabieg polegający na miejscowym ostrzykiwaniu wybranych partii twarzy specjalnymi mieszaninami substancji aktywnych takich jak: kwas hialuronowy, witaminy, minerały, aminokwasy. Mezoterapia pobudza skórę do regeneracji, nawilża, rozjaśnia, zwiększa jej odporność na proces starzenia, wygładza drobne zmarszczki, wzmacnia delikatne i wymagające miejsca takie jak okolice oczu, szyję i dłonie. Istotą tego zabiegu jest poprawa jakości, elastyczności i nawodnienie skóry, dzięki czemu uzyskujemy efekt złagodzenia rysów twarzy oraz odżywienia, co w rezultacie przyczynia się do świeżego i młodego wyglądu.

Do wykonywania mezoterapii stosujemy indywidualnie dobrane koktajle witaminowe, specjalnie przeznaczone do tego typu zabiegów. 

Mezoterapia osłabia objawy cellulitu oraz poprawia wygląd skóry, sprawia, że jest gładsza i delikatniejsza. Poprawie ulega budowa wewnętrznej tkanki tłuszczowej, a w efekcie odblokowanie naturalnych procesów metabolicznych.

Terapia prowadzona jest w cyklu 2-6 zabiegów, w odstępach kilku tygodni. Raz do roku zalecane jest zastosowanie terapii podtrzymującej, która pozwoli na dłuższe zachowanie efektów zabiegu.

Efekty uzyskane po pełnej serii zabiegu są niesamowite. Na zdjęciach przedstawiamy efekty, które osiągnęli nasi pacjenci dzięki mezoterapii igłowej.

 


Ceny za zabieg mezoterapii igłowej są zróżnicowane i zależą od części ciała poddawanej zabiegowi.

CZĘŚCI CIAŁASTARA CENANOWA CENA
Oczy300 zł299 zł
Okolice Ust300 zł299 zł
Czoło300 zł299 zł
Szyja300 zł299 zł
Dekolt300 zł299 zł
Cała Twarz500 zł299 zł
Głowa350 zł299 zł
Dłonie300 zł299 zł
Uda500 zł299 zł
Pośladki500 zł299 zł
Brzuch500 zł299 zł
Zabieg z użyciem preparatu CYTOCARE 532 i STRECHCARE  NOWA CENA
5ml prepratu 499 zł
  • ciąża, karmienie piersią;
  • infekcje w okolicach wykonywania zabiegu;
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych;
  • nowotworowe tendencje do powstawania bliznowców;
  • stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy;

Nie ma potrzeby specjalnego przygotowania się do zabiegu. Jedynie tydzień przed przeprowadzeniem zabiegu nie należy przyjmować aspiryny oraz innych leków obniżających krzepliwość krwi. Przed zabiegiem można nałożyć maść znieczulającą.

Po zabiegu przede wszystkim należy unikać opalania oraz silnych zmian termicznych. Unikamy również możliwości zakażenia.