Chat with us, powered by LiveChat

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Nie ulega wątpliwości, że depilacja laserowa jest obecnie najbardziej skuteczną metodą trwałego usuwania niechcianych włosków na ciele. Nic więc dziwnego, że to jeden z najczęściej wykonywanych w salonach zabiegów zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Maszynka jednorazowa, depilator, wosk czy pasta cukrowa są popularnymi sposobami depilacji, jednak włoski usuwane za ich pomocą mogą odrastać nawet w przeciągu kilku dni. Depilacja laserowa przy stosowaniu się do zaleceń kosmetologa, daje gwarancję gładkiej skóry na długie lata. 

Wykonując zabieg laserowego usuwania włosków inwestujesz w siebie – w oszczędność swojego czasu, własny komfort i wygodę. A co tak właściwie wpływa na cenę zabiegu i jaką kwotę należy przeznaczyć, aby mieć pewność, że jakość zabiegu będzie satysfakcjonująca?

Po pierwsze – wybór salonu depilacji laserowej

Istotny jest wybór odpowiedniego salonu. Jest wiele gabinetów oferujących zabiegi laserowe. W LaserCare stawiamy na wykwalifikowany i doświadczony personel. Zabiegi depilacji laserowej wykonujemy urządzeniem Light Sheer Duet, czyli najskuteczniejszym laserem diodowym do trwałego usuwania owłosienia. Urządzenie jest w pełni bezpieczne, a o jego jakości świadczą liczne certyfikaty (w tym jakości FDA oraz certyfikat ISO 9001). Już pierwsze trzy dobrze wykonane zabiegi, pozwalają dostrzec ok. 80% końcowego efektu. Wielkim atutem naszego urządzenia są dwie głowice, o różnej wielkości, które pozwalają na depilację niemal każdego obszaru ciała. 

Przed przystąpieniem do zabiegów depilacji zalecamy odbycie wstępnej, bezpłatnej i zupełnie niezobowiązującej konsultacji z naszym kosmetologiem. Podczas takiej wizyty przeprowadzamy szczegółowy wywiad medyczny, który jest niezbędny, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do depilacji.  Następnie oceniamy grubość i kolor włosków oraz przyglądamy się skórze. Jest to tzw. kwalifikacja do zabiegu. W trakcie konsultacji kosmetolog wykonuje próbę laserową, aby ustalić odpowiednie parametry lasera do zabiegu. Istotne jest również zaobserwowanie, jak skóra zareaguje na działanie wiązki lasera. Wszystko to pozwala ocenić liczbę potrzebnych zabiegów po to, by Klient mógł na długie lata pozbyć się niechcianych włosków. 

Depilacja laserowa a partie ciała

Jak już wspomnieliśmy, zabieg depilacji laserowej przy zastosowaniu odpowiedniej głowicy, może być wykonany praktycznie na każdej części ciała. Klienci (zarówno kobiety, jak i mężczyźni) najczęściej decydują się na depilację okolic bikini oraz nóg. W drugiej kolejności wybierane są pachy, twarz (w tym wąsik, broda, baki), szyja, klatka piersiowa, pośladki, brzuch, ramiona i przedramiona. Ze względów bezpieczeństwa w salonie LaserCare nie wykonujemy depilacji skóry głowy. Cena depilacji jest uzależniona od partii ciała, na której wykonywany jest zabieg. Warto pamiętać o atrakcyjnych pakietach, dzięki którym można wydepilować więcej niż jeden obszar ciała w ramach ilości dostępnych zabiegów. Niektóre partie są bardziej podatne na działanie lasera, inne trudniej poddają się jego działaniu, dlatego jest to korzystne rozwiązanie, które pozwoli na dużą oszczędność. 

Jaki jest koszt depilacji laserowej poszczególnych partii ciała?

Po wykluczeniu przeciwwskazań i wykonaniu próby laserowej na bezpłatnej konsultacji w naszym salonie, można zdecydować się na zabieg depilacji. Cena pojedynczej wizyty zaczyna się od 69zł. Dotyczy to depilacji laserowej wąsika i linii brzucha. 99 zł zapłacimy za uszy i okolice sutków. Z kolei pojedynczy zabieg depilacji laserowej bikini, pośladków, ud, łydek, stóp, pach, ramion, przedramion, dłoni, klatki piersiowej, pleców, brzucha z linią brzucha, karku, twarzy, szyi to koszt 199 zł. 

Należy pamiętać, że aby uzyskać efekt gładkiej skóry jeden zabieg to za mało. Dla pełnego efektu należy wykonać serię minimum 6-8 zabiegów u kobiet i 8-10 zabiegów u mężczyzn, najlepiej w regularnych odstępach co 8 -12 tygodni. Jeśli chodzi o efekty to już po pierwszym zabiegu można zauważyć, że włoski są przerzedzone i osłabione. Usuwamy wszystkie włosy, będące aktualnie w fazie aktywnego wzrostu – w fazie anagenu. 

Najkorzystniejszą opcją są wspomniane już pakiety zabiegów depilacji laserowej. Jeżeli zdecydujesz się na taki zakup, możesz zaoszczędzić nawet do 40% wartości zabiegów, w porównaniu do tej samej ilości zabiegów kupowanych pojedynczo. 

Jakie są dostępne pakiety depilacji laserowej?

Wybór pakietu zależy tak naprawdę od Twoich potrzeb i od tego ile zabiegów depilacji będziesz potrzebować. Na wykorzystanie wszystkich pakietowych zabiegów masz aż 2 lata. Taki okres pozwoli nam wspólnie rozplanować zabiegi w czasie tak, aby przyniosły najlepszy rezultat. Dodatkowo w ramach jednego pakietu możesz wykonywać zabiegi na różne partie ciała.

Pakiety zabiegów depilacji laserowej w salonie LaserCare:

  • Pakiet “BASIC” 6 zabiegów depilacji laserowej za 1099 zł (zamiast 1194 zł, oszczędność 95 zł)
  • Pakiet “ COMFORT” 18 zabiegów z depilacji laserowej za 2999 zł (zamiast 3582 zł, oszczędność 583 zł)
  • Pakiet “PREMIUM” 48 zabiegów z depilacji laserowej za 6999 zł (zamiast 9552 zł, oszczędność to AŻ 2553 zł!)

Przez naszą stronę internetową możesz kupić pakiety depilacji laserowej. Na konsultację i wizytę możecie umówić się kontaktując się telefonicznie z salonem, bądź poprzez wiadomość na Facebooku lub Instagramie. 

Na cenę zabiegów depilacji laserowej wpływa wiele czynników – od wykwalifikowanych kosmetologów, poprzez warunki panujące w salonie, aż po skuteczność oferowanych zabiegów. Wybierając  nasz salon masz pewność, że zabieg będzie przeprowadzony bezpiecznie, z należytą dbałością i dokładnością, a efekty serii zabiegów zostaną z Tobą na długo. Spotkajmy się podczas Twojej serii zabiegów depilacji, ta inwestycja przyniesie Ci wiele korzyści :)!