Chat with us, powered by LiveChat

Depilacja laserowa wąsika – co powinnaś wiedzieć?

Depilacja laserowa od długiego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. To zupełnie normalne, ponieważ tego typu zabiegi potrafią dać niesamowitą wygodę i komfort na co dzień oraz sprawić, że pozbędziemy się niektórych kompleksów. 

Kobiety depilują niemal każdą partię ciała, w szczególności jest to strefa bikini, nogi, pachy, ale też wąsik. Pewnie się zgodzisz, że ta część bywa bardzo kłopotliwym oraz wstydliwym tematem dla większości z nas. Usuwanie włosków tradycyjnymi metodami znad górnej wargi powoduje podrażnienia i widoczne zaczerwienienie skóry, które ciężko ukryć nawet pod dobrym podkładem. Dobra wiadomość jest taka, że po serii depilacji laserowej nie będziesz musiała w ogóle się o to martwić! 

Jak wygląda zabieg laserowego usuwania wąsika? 

Zabieg laserowego usuwania wąsika przebiega bardzo sprawnie i skutecznie. Już po pierwszym zabiegu zostaje zredukowane aż 20% włosków. Z każdą kolejną wizytą wypada ich coraz więcej, a te, które jeszcze odrastają są dużo słabsze i delikatniejsze. Zależy nam na komforcie klientów, dlatego przy depilacji laserowej wąsika, ale też pozostałych partii stosujemy specjalne cold packi z lodem. Pozwalają one na usunięcie włosków niemal bezboleśnie! 

Przed przystąpieniem do zabiegów laserowych każdorazowo zapraszamy naszych klientów na bezpłatną konsultację z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania dokładnie omawiamy przeciwwskazania, które mogą spowodować, że zabieg nie będzie mógł zostać wykonany. Zachęcamy też osoby zgłaszające się na wizytę do przygotowania listy przyjmowanych leków oraz ziół. Jest to bardzo ważne z tego względu, że chcemy upewnić się czy żadne z nich nie są światłouczulające i nie spowodują przebarwień czy podrażnień skóry pod wpływem działania lasera. 

Ile kosztuje laserowe usuwanie wąsika? 

Ile kosztuje depilacja laserowa? Cena jednego zabiegu depilacji laserowej wąsika w salonie Laser Care wynosi 99 zł. Pamiętaj jednak, że dla uzyskania najlepszych efektów musisz wykonać ok. 6-8 zabiegów, w odstępach co 8-12 tygodni. Tylko tak przeprowadzona depilacja laserowa może dać Ci najwyższą skuteczność i w pełni satysfakcjonujące efekty. 

Ile zabiegów depilacji laserowej wąsika trzeba wykonać?  

Wspominaliśmy już, że standardowo jest to ok. 6-8 wizyt w naszym salonie. Oczywiście jest to kwestia bardzo indywidualna i zależna od kilku czynników. Możesz mieć jednak pewność, że z każdym kolejnym zabiegiem zauważysz widoczną różnicę. Twoje włosy zaczną odrastać w mniejszej ilości, staną się delikatniejsze, a Ty przestaniesz odczuwać taki dyskomfort, jak do tej pory. 

Zalety depilacji laserowej

Depilacja laserowa wiąże się z wieloma zaletami, które chcemy Ci teraz w pełni przybliżyć! 

  • oszczędność czasu (bardzo szybko zauważysz, że codzienne wizyty w łazience nie trwają tak długo, jak dotychczas) 
  • wygoda (kiedy pomyślisz o spontanicznej wizycie na basenie po pracy, to nie będziesz zastanawiała się nad tym, czy Twoja skóra jest na to przygotowana).
  • wyrzucenie z listy zakupowej tradycyjnych produktów do depilacji (maszynka, wosk, pasta cukrowa odejdą w zapomnienie) 
  • brak podrażnień i zaczerwienienia skóry (przestaniesz stresować się zaczerwieniem skóry nad górną wargą) 
  • trwałość zabiegu 

                                                                                                    Autor: Kosmetolog Ewelina Maj