Chat with us, powered by LiveChat

Depilacja laserowa w Warszawie – sposób na gładkie ciało!

Depilacja laserowa w Warszawie w salonie Laser Care może sprawić, że raz na zawsze zapomnisz o niechcianym owłosieniu!  Gładka skóra bez podrażnień, wrastających włosków czy stale zaczerwionej skóry od dzisiaj staje się możliwa! Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą a on zajmie się wprowadzeniem Ciebie w temat depilacji laserowej w naszym warszawskim salonie.

Konsultacja przed zabiegami depilacji laserowej – dlaczego jest taka ważna?

Depilacja laserowa to zabieg, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Zawsze przed rozpoczęciem depilacji  przeprowadzamy bezpłatną konsultację z naszym kosmetologiem.  Podczas takiej rozmowy dokładnie dowiesz się jak wygląda zabieg, czy występują w Twoim przypadku jakieś przeciwwskazania do usuwania włosów laserem. Pokażemy Ci  też przykładowe efekty „przed i po” serii depilacji laserem. Na konsultację przychodzisz z lekko odrośniętymi włoskami. Dzieje się tak dlatego, że nasz kosmetolog musi dokładnie obejrzeć Twoją skórę oraz włoski aby dostosować parametry lasera.

Po wstępnej rozmowie wykonuje dla Ciebie próbę laserową a Ty masz szansę przekonać się jak ten zabieg będzie dla Ciebie odczuwalny.

Depilacja laserowa w stolicy tylko laserem Light Sheer Duet!

Jeżeli zależy Ci na tym, żeby Twoje zabiegi depilacji laserowej były skuteczne, bezpieczne i chcesz mieć pewność dobrze wydanych pieniędzy, to warto wykonać ją właśnie Laserem Light Sheer Duet. Jest to obecnie najnowocześniejszy laser diodowy dostępny na rynku. W swoim zestawie posiada dużą i małą głowicę.

  • Duża głowica  LightSheer HS, to 22x35mm wyposażona jest w specjalistyczny system próżniowy, który dokładnie zasysa skórę w trakcie wykonywania zabiegu depilacji.  Dzięki temu depilacja laserem jest dla Ciebie komfortowa.
  • Mała głowica LightSheer ET, to 9x9mm.  posiada specjalną chłodzącą nakładkę, dodatkowo zabezpiecza Twoją skórę przed mocniejszym uczuciem ciepła, które może towarzyszyć temu zabiegowi.

Dzięki temu, że laser diodowy Light Sheer posiada te dwie głowice, możemy przeprowadzić zabieg niemal na każdą partię ciała. Do naszego salonu w Warszawie przychodzą zarówno kobiety jak i mężczyźni. Najczęściej wybierają depilację laserową pach, bikini, nóg oraz pleców.

Ile zabiegów depilacji jest Ci potrzebnych?

Uzyskanie pełnego efektu zabiegowego wiąże się z kilkoma wizytami w salonie depilacji. Ile dokładnie? Zazwyczaj jest to między 6 a 7 zabiegów na daną partię ciała. Musisz wiedzieć, że laser działa na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu czyli anagenie. Już po pierwszej swojej wizycie w salonie zauważysz, że wypadnie Ci ok. 20% włosków. Z każdą kolejną wizytą zaczniesz ich tracić coraz więcej.  Kolejne zabiegi powtarzane są co 8-12 tygodni.  Skuteczność zabiegu depilacji laserowej sięga ponad 90%.

Dla kogo przeznaczona jest depilacja laserowa? Zabiegi laserowego usuwania owłosienia najlepiej sprawdzają się u osób, które posiadają ciemne włoski. Dlaczego? Ponieważ w ciemnych włosach znajduje się najwięcej barwnika czyli melaniny, które skupia działanie lasera do depilacji.

Podejmując decyzję o usuwaniu niechcianego owłosienia w sposób trwały  masz szansę definitywnie pozbyć się maszynki do golenia, unikać podrażnień i cieszyć się idealnie gładką skórą. Pamiętaj, że możesz wykonać depilację w salonie niemal na każdą partię ciała! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.