Chat with us, powered by LiveChat

Depilacja laserowa pach – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Jak golić się pod pachami, aby nie podrażniać skóry? Jak sprawić, żeby owłosienie z okolicy pach nigdy nie odrastało? Poznaj jedyną, skuteczną metodę trwałego usuwania włosków! Przeczytaj, dlaczego tysiące osób rocznie decydują się na laserowe usunięcie owłosienia z okolicy pach.

Zalety depilacji laserowej pach

Skóra pod pachami jest niezwykle wrażliwa (dotyczy to zwłaszcza kobiet), a nieustanne golenie się w tym miejscu sprzyja powstawaniu zaczerwienienia i wrastających włosków.  Owłosienie pod pachami jest nieestetyczne i są osoby, które chcą się go pozbyć, zwłaszcza latem, kiedy nosimy bluzki na ramiączka lub na siłowni, gdzie często eksponujemy pachy.  Jednak co zrobić, gdy nasze włosy rosną bardzo szybko i nie zawsze jesteśmy w stanie pozbyć się ich domowymi sposobami? 

Jeśli do tej pory Twoja depilacja odbywała się tradycyjnymi metodami, za pomocą maszynki, wosku czy plastrów do depilacji to wiedz, że codziennie marnujesz sporo czasu na depilację ciała. Dzięki całej serii trwałej depilacji laserowej efekty gładkiej skóry utrzymują się do końca życia, a Ty nie musisz pamiętać o częstym usuwaniu włosków. A oprócz czasu oszczędzasz również pieniądze, więc naprawdę warto wybrać się na zabiegi depilacji laserowej. Pomyśl, ile przeciętnie wydajesz pieniędzy na jednorazowe i plastikowe maszynki do golenia, pianki, kremy łagodzące po depilacji lub częste wizyty na nietrwałej i bolesnej depilacji woskiem, która nie zawsze działa? Już dziś zrezygnuj z przestarzałej metody golenia się na rzecz skutecznego lasera, który na zawsze pozbędzie się Twojego owłosienia spod pachy i pożegnasz się z wrastającymi włoskami!

Jak wygląda depilacja laserowa pach? 

Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej musisz zgolić włosy pod pachami. Zrób to dzień wcześniej wyłącznie przy użyciu jednorazowej maszynki, aby nie wyrywać cebulek włosów. Na początku zabiegu kosmetolog przy użyciu zmywalnej kredki podzieli Twoją skórę na małe fragmenty. Dzięki temu, depilacja będzie bardzo precyzyjna i żaden włos nie zostanie pominięty. Następnie musimy dobrze schłodzić skórę lodowym kompresem, aby ograniczyć odczucia zabiegowe. Na tak przygotowaną skórę przystawiamy głowicę lasera do depilacji i oddajemy strzał wiązki laserowej. Depilacja laserowa pach jest krótkim zabiegiem i trwa ok. 20 minut.

Depilacja laserowa pach – jaki laser będzie najlepszy do tego zabiegu? 

Na rynku istnieje wiele urządzeń, które obiecują trwałą redukcję włosów pod pachami. Nie daj się zwieść, ponieważ nie wszystkie sprzęty są prawdziwym laserem dedykowanym do tego typu zabiegu. Najbardziej skuteczny laserem do depilacji jest laser diodowy LightSheer Duet. Jeśli wybierzesz ten laser, depilacja pach będzie odbywała się małą głowicą urządzenia, która zapewni Ci precyzyjne usuwanie włosów pod pachami.

Pamiętaj, że nie możesz trwale usunąć włosów za pomocą depilatora czy światła IPL. Tylko laser diodowy marki LightSheer sprawia, że depilacja laserowa przynosi trwałe efekty.

Ile zabiegów depilacji laserowej pach będzie potrzebne dla uzyskania najlepszego efektu? 

Musisz wiedzieć, że zabieg depilacji laserowej to zabieg seryjny. Tylko odpowiednia ilość zabiegów, powtarzana w regularnych odstępach czasu, przyniesie trwały efekt gładkiej skóry. Jeśli chodzi o włoski pod pachami to już 6 zabiegów sprawi, że pozbędziesz się owłosienia na zawsze. Naprawdę warto zdecydować się na depilację laserową, ponieważ tylko ona potrafi usunąć włosy na ciele wraz z cebulkami i to w bezpieczny dla organizmu sposób. Najlepszy czas na depilację laserową pach jest przez cały rok, oczywiście pod warunkiem, że nie opalasz skóry w tym miejscu.