Usuwanie Rozstępów

Poczuj Gładkość Swojej Skóry już od 199 zł.

Informacje o Zabiegu

Rozstępy kojarzą się najczęściej z przypadłością typowo kobiecą. Tymczasem według danych, problem dotyczy również około 40% mężczyzn. Te nieestetyczne, czerwone lub białe bruzdy, powstają wskutek przerwania tkanki łącznej. Zwykle są rezultatemnadmiernego tycia, bądź przybierania masy mięśniowej. Nieprzystosowana do nagłych zmian skóra ulega rozciągnięciu, a poszczególne warstwy tkanki ulegają przerwaniu.

Do niedawna w zasięgu naszych możliwości pozostawały jedynie domowe sposoby na walkę z tym problemem.Odkąd firma ALMA® uzyskała certyfikatod Amerykańskiego Departamentu ds. Leków i Żywności (FDA) dla laserowych zabiegów frakcyjnych do usuwania rozstępów, można skutecznie wyeliminowaćproblem tych nieestetycznych zmian skórnych. To bezinwazyjne i niezwykle skuteczne rozwiązanie, pozwala uzyskać diametralną poprawę wyglądu skóry, jednocześnie zwalczając kompleksy z nią związane.

Działanie urządzenia ALMA® oparte jest o zasadę fototermolizy selektywnej, która polega na namierzaniu odmiennych chromoforów w skórze, które selektywnie absorbują energię laserową lub świetlną w postaci ciepła i wykazują pożądaną reakcję. Optymalne fale światła rozjaśniają zmiany naczyniowe i przebarwienia poprzez namierzanie chromoforów hemoglobiny (zmiany naczyniowe) i melaniny (przebarwienia).

Uszkodzone zmiany są następnie rozjaśniane na skutek naturalnych procesów odnowy skóry, w efekcie których zmiana znika ze skóry. Przebarwienia łagodnie łuszczą się i znikają ze skóry w ciągu 2-3 dni, zaś zmiany naczyniowe bledną i znikają w ciągu 10-14 dni.

W tej części przedstawiamy niesamowite efekty u pacjentów uzyskane po pełnej serii zabiegów wykonanych w naszych salonach. Różnicę przed i po zabiegu można obejrzeć na zdjęciach:

Usuwanie przebarwień jak każdy zabieg posiada przeciwskazania. Oznacza to, że trwałe usunięcie przebarwień za pomocą lasera w niektórych przypadkach nie będzie możliwe. Wszystkie przypadki które wykluczają wykonanie zabiegu umieściliśmy poniżej:

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
 • nowotwory skóry;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne skóry;
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi;
 • cukrzyca;
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
 • ciąża;
 • obniżenie odporności organizmu;

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych. Zabiegi poprzedzone są konsultacją.

System chłodzenia niweluje dyskomfort związany z zabiegiem i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu można spodziewać się wystąpienia niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku, natomiast znika ono po kilku, kilkunastu dniach. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.

Musimy pamiętać aby uważać na swoją skórę przez kilka dni po zabiegu. Nie używamy mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu. Nie należy wykonywać peelingów i innych zabiegów oraz nie wycierać miejsc po zabiegu gąbką lub ręcznikiem. Należy unikać również podrażniania skóry w okolicy zabiegu.

Ceny za zabieg usuwania rozstępów są zróżnicowane i zależą od wielkości zmiany poddawanej zabiegowi. Dokładna cena ustalana jest na konsultacji przed zabiegiem.

  CENA
Usuwanie rozstępów od 199 zł