O Nas

W naszym gabinecie oferujemy najwyższą jakość usług w zakresie depilacji laserowej przy pomocy najnowszego lasera diodowego LightSheer Duet oraz zajmujemy się usuwaniem blizn, rozstępów, przebarwień, zamykaniu naczyń jak i laserowym odmładzaniu skóry za pomocą lasera frakcyjnego Palomar 1540 oraz lasera pulsacyjnego Palomar Max G.

Depilacja laserowa pozwoli Ci cieszyć się jedwabiście gładką skórą, a jednocześnie zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Poddanie się zabiegom usuwania laserowego owłosienia pozwoli Ci usunąć włosy na zawszę. Cała procedura laserowego usuwania włosów podczas zabiegu jest bezpieczna, komfortowa i praktycznie bezbolesna!

Korzystając z naszego doświadczenia i wieloletnich badań nad opracowaniem skutecznego i bezpiecznego dla skóry lasera, będziesz mogła przez wiele lat rozkoszować się gładką jak jedwab skórą. Miłą w dotyku, miękką, a przede wszystkim bez podrażnień. Decydując się na depilację laserową w naszym gabinecie możesz liczyć na pełną satysfakcję, zastosowanie najlepszych metod nowoczesnej depilacji, a także konkurencyjne ceny i pełen profesjonalizm obsługi.

 

Zespół LaserCare


LaserCare zapewnia zabiegi w komfortowej, sympatycznej atmosferze, pod nadzorem doświadczonego i wykształconego personelu po studiach medycznych. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie najnowsze generacje lasera diodowego do depilacji owłosienia, który daje fenomenalne efekty gładkiej skóry.

Zabiegi kierowane są nie tylko do kobiet, ale także do mężczyzn. Dla nich depilacja laserowa również jest dostępna i coraz bardziej popularna. Depilacja pleców, klatki piersiowej, ramion czy dłoni dla mężczyzn jest już naturalną sprawą.

Dla podniesienia satysfakcji z korzystania z naszej oferty, wprowadziliśmy możliwość darmowej konsultacji online z możliwością rezerwacji konsultacji w gabinecie lub od razu ustalenia terminu zabiegu.


Z nami jesteście Państwo w bezpiecznych rękach.


tl_files/kosmetolodzy/D_Kardys.jpg

Dagmara Kardyś

Absolwentka Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości na wydziale kosmetologicznym. W zawodzie pracuje od 2009 r.

Specjalizuje się w zabiegach laserowych oraz igłowych. 

 

tl_files/kosmetolodzy/M_czajkowska.jpgMagdalena Czajkowska

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. W zawodzie pracuje od 2012 roku. Jej pasją są zabiegi wyszczuplające i modelujące ciało.

 

 

 

 

 

tl_files/kosmetolodzy/K_skupinska.jpgKatarzyna Skopińska

Magister kosmetologii. Tytuł zawodowy uzyskała kończąc studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W zawodzie pracuje od 2011 r.

Specjalizuje się w zabiegach laserowych i igłowych.

 

 

 

 

tl_files/kosmetolodzy/A_Farion.jpgAleksandra Farion

Tytuł magistra Kosmetologii uzyskała na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Jej pasją jest pogłębianie wiedzy na temat zabiegów medycyny estetycznej. Bierze udział w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Twierdzi, że dokładność i precyzja wykonywanych zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie Pacjenta to dla niej największa satysfakcja.

Poza kosmetologią, pasjonatka zdrowego stylu życia, żywienia oraz fitness.

 

 

 

 

 

 

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: od 9:00 do 21:00 
Sobota: od 9:00 do 17:00