Karboksyterapia

Poczuj Gładkość Swojej Skóry już od 149 zł.

Informacje o Zabiegu

Karboksyterapia, czyli terapia dwutlenkiem węgla. Polega na wstrzykiwaniu małych dawek CO2 na twarz, szyję, dekolt, ręce oraz inne części ciała, które wymagają interwencji. Polega na stymulacji procesów zwiększenia ilości kolagenu i elastyny w skórze oraz rozbudowie naczyń krwionośnych. Dzięki tym procesom poprawia się kondycja skóry, dając szybkie efekty.

Zabieg jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z : cellulitem, rozstępami, wypadaniem włosów, suchością skóry, cerą trądzikową czy zanikiem owalu twarzy.

Jest to najbardziej na świecie zaawansowane urządzenie łaczące w sobie wszelkie techniki  iniekcyjne. Posiada możliwośc podawania preparatów w każdym stanie skupienia: gazów, cieczy, polimerów i preparatów o podwyższonej lepkości. Urządzeniem tym można wykonywać karboksyterapię (podawanie dwutlenku wegla CO2) oraz klasyczną mezoterapię igłową.

Procedura polega na aktywacji receptorów biorących udział w naturalnej lipolizie tłuszczy za pomocą aplikacji CO2 podskórnie. Dodatkowo zwiększona jest przepustowość naczyń krwionośnych co przekłada się na wydajniejszą pracę systemu limfatycznego.

Karboksyterapia otłuszczeń i cellulitu jest znakomitą alternatywą dla liposukcji klasycznej, nie obarczoną powikłaniami towarzyszącymi tradycyjnej metodzie.

Zaleca się wykonanie kilku zabiegów w odstępach 1-14 dni oraz raz na rok zabiegu podtrzymującego uzyskane efekty.

W tej części przedstawiamy niesamowite efekty u pacjentów uzyskane po pełnej serii zabiegów wykonanych w naszych salonach. • zakrzepowe zapalenie żył;
 • zator tętnicy płucnej;
 • jaskra;
 • hemofilia;
 • anemia;
 • ciężkie choroby płuc;
 • niewydolność nerek;
 • stymulator serca i metalowe implanty;
 • ciąża i okres karmienia piersią;
 • nieustabilizowane ciśnienie krwi;
 • poikolodermia;
 • zmiany zapalne i chorobowe w obszarze zabiegu;
 • łuszczyca, egzema, wysypka, skóra podrażniona i świeżo opalona;
 • historia chorobowa blizn koloidowych, zaburzenia gojenia;
 • przebyte niedawno zabiegi chirurgiczne;
 • nowotwory i stany przed nowotworowe (znamiona);
 • opryszczka;
 • epilepsja;
 • niedawno przebyty zawał serca, dusznica;
 • immunosupresja bądź choroby układu odpornościowego;

Do zabiegu nie trzeba się szczególnie przygotowywać. Należy jedynie pamiętać, aby nie przyjmować aspiryny oraz innych środków obniżających krzepliwość krwi. Można zastosować również maść wzmacniającą z witaminą K.

Po zabiegu należy unikać opalania oraz poddawania skóry na silne zmiany termiczne. Ważne jest również unikanie zakażeń.

Przykładowe opinie naszych klientów:

"Zabieg karboksyterapii w moim przypadku pozwolił mi poprawić wygląd skóry. Skuteczność zabiegu akurat taką metodą, która została zastosowana w salonie jest naprawdę spektakularny, więc mogę zdecydowanie polecić zarówno sam zabieg a także salon."

- Marzena

"Naczytałam się dużo o różnych zabiegach, które wreszcie pozwoliłyby poradzić sobie skutecznie cerą trądzikową. Wreszcie zdecydowałam się na zabieg w salonie z zastosowaniem karboksyterapii. Jestem bardzo zadowolona zarówno z wyglądu skóry jak też z efektów po wykonaniu zabiegu. Dodatkowo bardzo miła obsługa w salonie sprawia, że wykonanie zabiegu jest naprawdę przyjemne."

- Anna

Czy karboksyterapia pomoże na cienie i worki pod oczami?

Worki pod oczami bardzo często są spowodowane przepukliną tłuszczową w tym miejscu. Prawidłowo wykonana karboksyterapia pomoże zmniejszyć problem, zarówno worków, jak i cieni pod oczami. Zabieg pobudzi mikrokrążenie, dzięki czemu krew zostanie odprowadzona, w efekcie cienie ulegną redukcji. Dwutlenek węgla oddziałuje także na tkankę tłuszczową, rozbijając ją, poprawia także transport tlenu i składników odżywczych. Dzięki temu możliwe jest usunięcie worków i opuchnięć w okolicach oczu, a także redukcja drobnych zmarszczek i utraty jędrności.

do góry

Czy karboksyterapia będzie pomocna w chorobach układu krążenia?

Karboksyterapię zaczęto stosować w latach 30. XX wieku we Francji w leczeniu chorób układu krążenia. Potem zauważono, że dwutlenek węgla można wykorzystywać do innych celów. Obecnie stosuje się go głównie w walce z rozstępami i bliznami, suchą skórą, cellulitem, wypadaniem włosów, zmarszczkami, cieniami i workami pod oczami. Metoda pozwala na przyspieszenie gojenia ran i blizn.

do góry

Czy karboksyterapię można łączyć z innymi zabiegami?

Karboksyterapię z powodzeniem łączy się z innymi zabiegami i przynosi to wiele pozytywnych rezultatów. Karboksyterapię stosuje się najczęściej wraz z ultradźwiękami, drenażem limfatycznym, falami radiowymi, osoczem bogatopłytkowym. Ponadto laseroterapią, mezoterapią igłową i mikroigłową.

do góry

Jak długo utrzymuje się efekt karboksyterapii?

W większości przypadków efekt utrzymuje się od 6 do 9 miesięcy. W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, zaleca się wykonanie zabiegu utrwalającego 1 raz w roku. W celu likwidacji worków pod oczami taki zabieg należy wykonać co 3 lub 6 miesięcy. W przypadku usuwania blizn i rozstępów efekt jest trwały i nie wymaga wykonywania zabiegów utrwalających. Skuteczność zabiegu jest uzależniona od indywidualnych uwarunkowań pacjenta oraz systematyczności i regularności wizyt.

do góry

Słowniczek pojęć: Concerto suchość cery terapia podtrzymująca zanikanie owalu twarzy cellulit wodny

Ceny za zabieg karboksyterapii są zróżnicowane i zależą od części ciała poddawanej zabiegowi.

CZĘŚCI CIAŁASTARA CENANOWA CENA
Okolice Oczu299 zł149 zł
Głowa299 zł199 zł
Dłonie299 zł199 zł
Uda Przód299 zł199 
Uda Tył299 zł199 
Łydki299 zł199 zł
Pośladki299 zł199 zł
Brzuch299 zł199 zł
Ramiona299 zł199 zł
Plecy299 zł199 zł